Vše zlé je pro něco dobré

23. července 2008 v 22:53 | Rouge
Takže. Na zabkamandy.blog.cz sem našla článek o gumovích medvídcíh. Docela mi to dojalo a dokonce sem to ani nedočetla, protože to bylo nemálo nechnutný. Ale gumový medvídky jim pořád.
Proč?

Protože ať uděláme cokoli, vždycky to má své světlé a tmavé stránky. Vždycky je naděje a riziko.
Gumový medvídci. Vyrábí se z úplnýho hnusu, to se musí nechat, ale sou zdraví a dobrý. To se taky musí nechat.
Šak říkam. Takhle to funguje. Oheň a led, Den a noc, Život a Smrt. Všechno špatné je pro něco dobré a k čemu by bylo dobro, když by nemohlo vítězit nad zlem?
Myslim, že tak je to správně. Život nemůže bejt jen procházka růžovim sadem. Vždycky se musí objevit překážka a je jenom na nás jak se stim poperem. O tom život je. Překonávat, poznávat... Jen je někdy opravdu těžké poznat co je to dobré.
Př.
Oheň- Je nesmírně užitečný, ale můžete se o něj popálit. Jen trocha neopatrnosti a schoří cokoli.
Voda- Opět užitečná, využívaná od nepaměti, tvoří většinu Zeměkoule. Ale co potopy? Hm? Co je to správné?
Tady je to nejspíš jasné- Voda hasí oheň, ale zamyslete se nad tím.
Proto tvrdím, že je sice hezké, že todle je správné a tamto špatně, ale cokoli co uděláme, bude mít vždy dvě strany. Ostatně takový lidé jsou. Všechno naco se podíváte má dvě stránky. Dobré a špatné. I obyčejný kámen. Můžete si sním snadno rozbít hlavu, ale co doba kamená? Hm?
Nevim jak mě napadlo psát zrovna o tomdle, ale už mi unavuje jak se každej hádá, že to je blbě a to JEHO je správně. JEHO styl JEHO rozhodnutí, ON. Vážně netuším. A proto Vám říkám lidi, že všechno zlé je pro něco dobré
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama