Úterý 22. července 2008

22. července 2008 v 19:40 | Rouge
Cause you can't jump the track...Anna Nalick - Breathe. Snad jedinej song, kterej bych vydržela zpívat celej den pořád a pořád dokola....

Dneska jsem mimo jiné koukala na televizy. To je u mne docela ojedinělé, protože televizy sem odškrtla už dávno. Jsem se tak z nudy přehrabovala v dvdčkách a koukam "Klick- Život na dálkové ovládání". Nějak sem si vzpomněla, že jsem to vlastně neviděla...No musim uznat, že to bylo celkem smutný, zase jsem měla úsměv na odvrácené straně obličeje, ale pak jsem se potutelně usmívala, když to skončilo...Ke všemu se sem připletl bratránek s první a třetí řadou Doctora, abych si to mohla přepálit...
Jelikož nemam cédečka, matka odmítla jít do podělanýho Tesca a já nepojedu do města jenom kuli tomu, abych koupila krabičku rwček a pak jela za dvě hodiny domů. Doufam, že je koupí sestra. Jestli ne, tak už mi hrábne, protože bratránek si proto má zejtra přijít...Grrr, grrr.
Mimochodem, zkoutkla jsem 3 díly třetí řady a musim uznat, že už vim, proč všichni nenávídí Marthu. Je to prostě divná ženská co Doctorovi podlejzá. Nemůžu si pomoct, ale ona si snad myslí, že když jí políbil (Mimochodem jenom proto, aby na ní nechal známky toho, že přišla do styku s mimozemšťanem a moh zdrhnout.), že jí snad miluje a už jí neopustí. Ovšem on jí vždycky pěkně setře. ,,Tvář Boe se mílil, jsem sám." ,,Máš mě...Třeba myslel mě." ,,To si nemyslim." Go Doctor! Prostě je mi nesympatická a připadá mi jakoby se chtěla nacpat místo Rose, protože Doctor o ní neustále mluví. Což jsem celkem ráda :)
Modlim se, aby ty cdčka koupila, protože už fakt nevim, jak budu bratránkovi vysvětlovat, že to přepálený nemam. Grr, Grr...V nejhorším mu napíšu, aby se tady stavil večer a v nejhoršim mi sežere.
And Breathe Just Breathe
Whoa Breathe Just Breathe... Sejdeme se na hřbitově!
 


Komentáře

1 Margueritte | 16. listopadu 2008 v 21:11 | Reagovat

Jejda, tuhle písničku taky zbožňuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama