Středa 23. července 2008

23. července 2008 v 15:04 | Rouge
Sakra. Počítač už zase chrčí. Brzo do něj prorazim díru, jak do něj furt bušim, aby přestal. Přestane? Nápověda: NE! GRRRR. Prej je v háji pevnej disk. No potěš! Podělaný větráček do něj reje nebo co...Nj, asi zase bude rodinná oprava.

Opět jsem koukala na Doctora. Krásnej dvoudíl- se musí nechat. Slavnostně oznamuji, že je vše přepáleno. SLÁVA! Jen v tom mam kasi bordel. Na jednou dvdčku mam Vánoční speciál k druhý řadě, pak Vánoční speciál ke třetí řadě a nakonec díly 1x13 a 2x01. Sláva, sláva. Až to budu posílat Temprence, tak jí k tomu budu muset dát VELKOU vysvětlivku, aŤ si napřed pustí to 3. pak to 1. pak to 4. a pak až to 2. Přitom sme to na to cdčko natahovali postupně....
Ovšem jsem absolutně natšená, že Doctor si tu blbou Marthičku nepustí k tělu. Ňahaha, ale podlejzačka je to děsná.
Pán Času je opravdu jedinná povídka, na kterou mam nervy. Nebo respektive na kterou mam nápady. Upřímně Světlo Eldrassu a Za Hranicemi, je teoreticky to samý, akorát jedno je s Hoodem a druhý ne. A co Nové Stádo? Zam VŮBEC netušim, co tam má bejt. Za Krále mam celkem promyšlený, ale nevim jak to vlastně skončí, takže nejspíš necham otevřenej konec a Navždy Spolu. Och to už tuplem nevim. No, No...De to se mnou z kopečka.
Ráno jsem se absolutně naštvala, jelikož jsem byla donucena jít nakoupit. Z protestu jsem se napřed namalovala a vzala si svoje nové botičky. Jestli myslíte, že sou to nějaký lodičky, barelínky atd. tak to ste sakra vedle, protože NIC takovýho na sebe NEVEMU ještě alespoň 10 LET!
Byla jsem obdarována krásnými keckami Nike. Ale fakt sou hezký. A hlavně na běhání, který budu celkem potřebovat. Prostě upe krásný a žádné lesklé žabky se jim nemůžou rovnat.
Nejspíš du koukat na další díly. Hlavně potom musm najít fix, abych ty cdčka mohla popsat, páč ty papírky s DOCTOR WHO - 2x00-2x01 3x00 a 1x13 pořád padaj. :D
SEJDEME SE NA HŘBITOVĚ! A nezapomeŇte jíst banány. Banány jsou dobré.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama