Rouge FallVick's

17. července 2008 v 20:00 | Rouge
Jméno → Rouge FallVick's (Ehm...Kolují spory o čtení jména Rouge. Já to čtu normálně Roudž, ikdyž by to mělo správně být Růž. Nemůžu si pomoct, ale první varianta se mi líbí víc :D Ale je to na Vás, jak to budete číst...)
Rasa → Člověk
Věk → 18 let
Zbraně → Magie, Šavle
Povídka → Navždy Spolu

Život ve zkratce: Rouge je obyčejná holka ze starého dobrého Londýna. Žije s matkou a nevlastním otcem Frankem. Jedinné její přání je dostat se do Paříže. Jednou se jí konečně podaří pohnout skálou a druhý den už sedí v letadle. Jenže její pravý otec vůbec není takový jak si ho představovala. Hned první den ji nechá samotnou v jeho obřím bytě. Vrátí se až pozdě vnoci, když Rouge najde starý deník. Jedinné co si pamatuje je, že jí červené světlo táhlo blíž a blíž a pěticípá hvězda po její babičce začíná bláznit. Probudí se v divné krajině mezi divnými vyhlížejícími lidmi. Potkává Charlotte a Yuki, aby se dozvěděla, že je na škole pro speciálně nadané, tedy na kouzelnické škole. Z Charlotte se vyklube dívka pocházející se středověké anglie a Yuki se pyšní elfským šarmem. Tady má začít Rouge svůj nový život. Na škole plné magie a čárů a taky nesmíme zapomenout na týdenní výlety k Charlotte domů, kde Rou zapomene nejen batoh...
Povaha : Rouge je mazaná holka. Vždycky si najde nějaký způsob, jak dosáhnout toho co chce. Je přátelská, milá a oplývá zvláštním smyslem pro humor. Za své dvě nejlepší přítelkyně by položila i život, tak jako pro lásku. Má nutkání pomáhat a radit, dirigovat a nebo dohlížet na průběh dění. Sama je ale schopna přiložit ruku k dílu.
Rouge
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama