Pátek 11. července 2008

11. července 2008 v 20:48 | Rouge
Venku prší a ulice začíná pohlcovat tma. Sem tam se oblohou zaklikatí blesk a pořádně zahřmí. Zvedající se vítr rozfoukává všechno listí z jílovců před domem a já sedim a píšu.

Píšu, píšu a píšu. KONEČNĚ! Od rána nastavuju laye a už mi to vážně nudí! Moje prsty už aninecítim, ale pořád svižně jezdí po klávesnici tam a zase zpátky. Ještě aby ne. Na bolení prstů jsem zvyklá, když jsem ta velká klavíristka. *smích*
Právě jsem se zadívala z okna. Mezi černými mraky začali pronikat teplé praprsky slunce a déšť se mění ve slabý deštík. Ptáci švitoří a vesele poletují ze stromu na strom. Jedinné co tu krásu ničí jsou auta, která sviští po hlavní silnici pryč.
Vyrušilo mě mámino volání. Voda, kterou sem dala vařit, už skoro přetéká z hrnce. To bude zase večeře...
Jsem zpátky- Najezená. Prsty mi pořád trochu brní, ale je to mnohem lepší a po bouřce není ani památky. Nejspíš se vrhnu na závěrečné úpravy blogů a mohla bych přidat nějaký nový článek. Jen nevím kam. V přepočtu mám blogů 6 z čehož 4 jsou ty "mých povídkových děvčat". Ach ano...Na Rouge-Temprence bych málem zapomněla. Dnes mi konečně přišel dopis od Temprence s kapitolama. Jenže nevím co má být dál, takže čekám jak se s Temp domluvíme. Já si stojím zatím, aby mi ve zkratce a stručně napsala alespoň nějaký nápad, ale ona chce prostě číslo na pevnou. Boha, boha. Když nad tím tak přemýšlím, tak už se mi nějaké nápady v hlavě rodí...Nejspíš to upravování blogů posunu až na zítra :)
We are Robin Hood! For better or worse, For poor or rich, For ever...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama