Čtvrtek 17. července 2008

17. července 2008 v 17:49 | Rouge
Nevim co je horší - flákat se celý den po Praze a nebo flákat se celý den po Praze? Co myslíte? Já myslim, že FLÁKAT se celý den po Praze. Ale je fakt, že alespoň při tom FLÁKÁNÍ bylo na co koukat.

Tim nemyslim památky *smích* To fakt ne...Vlezu do sportu, tam se mi hned ujme mladej prodavač. Celkem hezkej a milej blonďák s načepířenou hlavou. Ten nás poslal do jinýho sportu. Tam SNAD náhodou zase blonďák s rozčepířenýma vlasama. Asi jeho dvojče či co. Vypařili sme se, šli sme do jinýho sportu. Tam nebyl blonďák, ale černoch *smích* Celkem fešnej černoch, jako to se musí nechat...Fajn, přijedeme na Zličín a co tam? Ano další blonďák. Stejný vlasy, možná ještě hezčí a taky normálně oblečenej - džíny, řetězy, prostě frája. Něco jako Michael Chad Murray, nebo jak se to píše. *smích* V Plzni sme zase potkali dalšího klona, tentokrát bruneta. No...Světe, světe.
Zjistila jsem, že nejspíš Češi vymírají. V celý Praze sem snad nepotkala ani jednoho. Bajo...U Mekáče. Tam sedíme a příde uklízeč a začne na máti anglicky mektat, aŤ si přesedne, že potřebuje vyměnit pytel u koše. Sestra usoudila, že vypadáme exoticky. Nejvíc bylo, když otec na celý metro začal zpívat něco o blbejch pražácích. Potom ještě dělal bubáky na nějaký mimčo. Chudák se málem rozeřvalo. Už nabíralo, ale ta jeho mamča si otce potom všimla. Ještě, že to byla angličanka. *smích*
Alespoň sem si přivezla plavky a tříštvrťáky. Hádejte kdo platil? Jistě, že já. 900 sem tam nechala. Boha, Boha. Teď dělam výběrčí. Otec mi vrátil kilo, matka dvě a sestra ještě dluží :D.
Tak a teď opravdu nevim co mam dělat. Sem unavená (Zkuste chodit od 8 ráno do 3 po Palladiu a okolí), Doctora jsem dokoukala (Mimochodem nemůžu se dočkat Tennanta. Líbí se mi čimdál tim víc a víc. Njn jsem holt na starší muže :D Jonasovi Armstrongovi je 27, Davidovi Tennantovi-37 :D) a Hooda nedávají. Před chvílí jsem mluvila s bratránkem. Mam domluvenou druhou řadu a Vánoční speciál...a taky pořád čekam na toho Robina :) Mam děsný nutkání psát nějakou FF na Doctora Who. Kdybych toho neměla tolik rozepsáno, nedoděláno, no prostě co dělat, tak se na to okamžitě vrhnu, ale já mam co dělat. :( Mehéé...
Sejdeme se na hřbitově!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama