Črtvek 24. července 2008

24. července 2008 v 12:24 | Rouge
1. Ano jsem vzhůru, nekoukejte tak.
2. Zabiju svojí sestru.
3. A Máju taky!
4. Přišel mi pohled od Temp a zaboha nevim, kam ho daly.

Nejspíš ho půjdu najít. Včera jsem dokoukala Doctora Who. Vlastně nedokoukala. Jsem na 12. dílu, který je samozřejmě na pokračování, který samozřejmě nemam. Doufam, že mi ho bratránek přinese, protože se chci zaboha zbavit Marthy a jsem napnutá jak to dopadne s Vládcem. Jestli to neznáte, tak bych to neřešila...
Ani byste nevěřily, jak je těžký najít nějakej hezkej avatar. Ano, mohla bych si nějakej udělat sama, ale jelikož se mi ne a ne dostat pod ruku pěkný obrázek, tak jsem prostě prouzdala. Nakonec jsem skončila ve složce obrázky, která se pyšní u mne na ploše a v těch 2 000 obrázcích jsem vyhrabala ten nahoře. Pěkné, že? Ale stálo to zato- teď mam avatar, kterej se mi líbí :D
Dobrá duše mi napsala jak se jmenuje ta skladba (Song dne). Musim uznat, že Sum 41 mi nikdy nelákali. Nikdy jsem je neposlouchala, protože mi vážně nikdy nenapadlo, si od nich něco pustit. Ale todle je dokonalost. Jsem strašně pomalá, já vim, ale našla jsem další super kapelu :D.
Neříkala jsem, že pudu hledat pohled? Jasně, že ho nehledam.
Včera jsem si psala s Klárou. Zvláštní...Psala mi o tom, jak byla na výletě v Praze. A měla se fajn. A ve mně to budilo takovej neurčitej pocit štěstí. Štěstí, že ona je šťastná. Chtěla mi vytáhnout ven, ale já řekla ne. Proč? Celý léto sedim doma, venku jsem byla možná 5x (Cesta do samošky a nebo k babi.), ale já řeknu ne. Odůvodnila jsem to takto:
,,Čtvrtek? Netušim... ale já nevim, mně to vyhovuje bejt sama. Ne vyhovuje, ale nejspíš sem si na to už zvykla. Sedim, koukam, přemejšlim, tancuju, zpívam, brečim, mluvim anglicky...dělam věci co sem dřív nedělala. Já du po chodbě a začnu skákat...Buď už mi hrabe a nebo...Nevim."
A vážně. Já sedim celej den u počítače a přemejšlim. Nad sebou, nad životem a prostě nade všim. Mícham angličtinu s češtinou, což mam nejspíš z neustálýho čumění na Doctora Who, a prostě jdu po chodbě a začnu skákat. Ale včera jsem se naštvala. Nepodařilo se mi rozsvítit si nohou. Tim myslim vykopnout nohu a zmáčknout vypínač. Řeknu Vám, že kdybych byla o kousek vyší, tak se mi to povedlo, jenže já mam krátký nohy, takže sem kopla na okraj, což mi nepomohlo. Říkam, že už nevim jak se zabavit. Alespoň, že je venku hnusně. Nevim proč, ale to mi zvedá náladu ještě víc. A to z důvodu, že jestli chtěj ty bestový kámoši jít ven (Beze mne samozřejmě), tak mají smůlu. Ňahaha. Potřebuju školu, zpátky do civilizace. Nojo...Blog & Me- nerozlučná láska.
Fajn, jdu najít ten pohled. Stejně se za chvíli zase vrátim, protože já se svym hledacím talentem, najdu ledatak mobil. A hle, taky nevim kde je. Nojo, velká stopařka Rouge.
Sejdeme se na hřbitově. A pozor na pláčící anděly...
 


Komentáře

1 Gowk | Web | 24. července 2008 v 12:26 | Reagovat

máš moc hezký blog :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama