11. Honička

22. července 2008 v 20:41 | Rouge
Charlotte znuděně koukala z okna. ,,Momentíček..." Přimhouřila oči a zadívala se dál do Locksley. Yuki s Rouge se okamžitě vecpali vedle ní. ,,To sou vojáci." Yuki se s klidem posadila zpátky do křesla. Charlotte se zamračila. ,,Otázka zní, co tady dělají." ,,Daně?" Rouge pokrčila rameny a usadila se k Yuki. Dívka zavrtěla hlavou. ,,Ne...Zjistíme to!"

Všechny tři dívky se propletli davem. Charlotte se nahnula k jedné paní. ,,Prosim Vás, co se tady děje?" ,,Ale...Hledají nějaký čarodějky nebo co." Máchla rukou a zamířila zpátky do svého domu. Char jen nasucho polkla a otočila se zpátky na dívky. Rouge se kousla do rtu. ,,To neni dobrý, co?" Yuki tiše zaklela a dala ruce vbok. ,,Toje proto, že si použila magii! Říkala sem, že z toho bude problém!" Rou jen protočila panenky a sledovala jak se knim vojáci blíží. ,,Asi bysme měli zmizet." Charlotte máchla rukou. ,,Říkala, že hledají. To znamená, že neví, že sme to my." Yuki povytáhla obočí. ,,Vážně?" Všechny tři zmlkli a vesnicí se už jen neslo : ,,Támdle jsou! Chyťte je!"
Dívky zadýchaně vběhli dolesa. Charlotte se opřela o strom. ,,Co budeme dělat?" ,,Já nevim prostě zdrhat!" Yuki zamávala a už bylo vidět jen listí, které se zvedalo do vzduchu, když kolem nich prosvištěla jako šíp. Rouge se praštila do čela. ,,A co budeme dělat my?" Char se ušklíbla. ,,Řekla bych, že se schováme. A až nás najdou, tak přece ovládáš telekinézy." ,,Najednou je ti jedno, že budu čarovat?" Povytáhla obočí. Blondýnka se jen usmála. ,,Sebeobrana."
Yuki se zastavila ve víru listí. Rozhlédla se kolem. Byla uprostřed lesa, sama a nevěděla kde. ,,Řek bych, že hledají jí." Zpoza stromu vyšel malý mužík s čepičkou na hlavě a hned za nim šli další a další. Yuki se jen ušklíbla. ,,Vy budete ta banda Robina Hooda." ,,Jasný..." Mladík předstoupil před ostatní. ,,Těší mě...Typuju, že tady budeš s Rouge a Charlotte?" Elfka se jen zazubila. ,,Momentík." Vztyčila prostředníček a opět po ní zbyl jen vír listí.
,,Máme Vás!" Vojáci obklíčili Rouge s Charlotte okamžitě. Char chytla dívku za ruku. ,,No tak šup!" Rou se usmála. ,,Jestli chcete z toho vyváznout živí, tak nás necháte jít. Jen se rozesmáli. Rouge se ušklíbla. ,,Za prvé." Vztyčila palec a první z vojáků se okamžitě natáhl na zemi. ,,Si nikdy nezahrávejte se mnou. Za druhé." Ukazováček nahoru a druhý voják na zemi. ,,Si nemyslete, že nás někdy chytnete. A za třetí." Slastně se usmála a ozval se poslední tvrdý dopad. ,,Vypadněte!" Muži se jen se skřehotáním postavili na vlastní nohy a během pár vteřin utekli. ,,To šlo snadno. Charlotte se usmála a zahákla se do Rouge. Po chvíli knim přiběhla i Yuki.
,,Tydle lidi...Jsou děsný!" Elfka si dotčeně prohrábla vlasy. Dívky se jen rozesmáli a hned se zastavili. Charlotte vyděšeně vyjekla a rozběhla se k hořícímu domu. ,,To ne! NE! NE!" Do očí se jí nahrnuli slzy a jen se bezmocně svalila na zem. Rouge si klekla vedle ní a Yuki nevěřícně sledovala jak se vše pomalu mění v trosky. ,,BABI!" Char křičela jak nejvíce mohla. ,,Je pryč..." Nějaká stařena se k dívkám přimotala a soucitně pozorovala Charlotte. Rouge svraštila obočí. ,,Kde pryč?" ,,Vojáci ji odvlekli...Na hrad." Dívka se ušklíbla. ,,Tak si jí vezmeme zpátky. A já vim, kdo nám v tom pomůže."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama