10. Tak už se jim neříká, Gisborne!

18. července 2008 v 23:09 | Rouge
,,Sakra..." Rouge se kousla do rtu a rozhlídla se kolem. Keře podivně šustily. Dívku od nebezpečí dělila jen výška ve které visela. ,,A dost..." Sykla a roztáhla dlaň na provaz. Ten se od její nohy okamžitě začal odmotávat a dívka s tvrdým dopadem spadla nazem. ,,Au..." Zaúpěla a chytla se za hlavu. V tu ránu se z úkrytů vyplížila banda zbojníků.

Dívka se bleskově postavila a couvala dozadu, dokud nenarazila do kmene stromu. ,,Kohopak to tu máme?" Mladík šel s úšklebkem přímo kní. ,,Stát!" Zvedla ruku do vzduchu a k jejímu překvapení se všichni plní očekávání zastavili. ,,Ovládám telekinézy a nebojím se jí použít!" Dupla nohou a složila si ruce na prsa. Mladík se okamžitě rozesmál. ,,Jo jasně..." Rouge na něj vyplázla jazyk a přimhouřila oči. Neznámá síla muži podrazila nohy a on sebou bezmocně praštil nazem. ,,Pořád mi nevěříte?" Vítězoslavně se usmála, když zbytek bandy udělal krok dozadu. ,,Fajn! Fajn!" Mladík se vydrapal na nohy a urovnal si košili. ,,Jmenuju se Robin. Robin Hood a ty si?" ,,Rouge." Ušklíbla se dívka a nezúčastěně si začala pobrukovat. ,,Rouge..." Zopakoval její jméno a odkašlal si. ,,Takže ty si studentka školy pro nadané, že?" Dívka se na něj nechápavě podívala a jen přikývla. Robin se nachívili zamyslel a pak znovu spustil. ,,Tak ským tady seš? Ty tady odtud nejsi a samotnou by Tě sem nepustili." Rouge si odkašlala. ,,Jak todle všechno víš?" ,,Spoustu lidí o té škole mluví...Ale ne spusta se jich tam dostane." Vysvětlit a opřel se o svůj luk. ,,Toje pravda..." Přitakala a z hluboka se nadechla. ,,Charlotte z Locksley..." ,,Vnučka nejstarší ženy v Nottinghamshire?" Zeptal se jeden ze zbojníků. Dívka jen přikývla. ,,Říkal sem, že vtý holce něco je!" Rozesmál se, jakoby to bylo něco neuvěřitelně vtipného. Rouge to nechápala, ale snažila se jeho smích ignorovat. ,,Takže, teď mi pustíte?" ,,Proč?" Robin se ušklíbla a přešlápl si. Dívka se zamračila. ,,Mam se dostat pryč násilím?" ,,Nikdo Tě tu nedrží." Nechápavě se rozhlídl na svojí bandu, která opravdu stála několik metrů za ním. ,,Sbohem." Zavrčela dívka a vydala se rovnou cestou pryč. Robin si odkašlal. ,,Locksley je tímto směrem." Ukázal na opačnou stranu. Rouge se ironicky usmála a vydala se za jeho prstem. ,,Já vím."
,,Setkala si se s Robinem?" Charlotte udiveně pozorovala kamarádku od hlavy až k patě. ,,Jo." Přitakala. ,,A jeden z těch jeho kumpánů Tě očividně dobře zná." Dívka se zamyslela. ,,Jak vypadal?" ,,Vysoký, hnědovlasý se sekýrkou..." Rouge se kousla do rtu a vzpomínala na onoho muže. ,,Jo to byl Will. Will Scarlett." Usoudila blondýnka a přešla po místnosti. Yuki se ospale protáhla. ,,Co budeme dělat?" ,,Nevím...Hrát monopoli?" Rou se se zvedlím obočím otočila na Charlotte. Ta jenom nechápavě naklonila hlavu na stranu. ,,Monopoli?"
,,Ten provaz se nepřethl jenom tak..." Šerif zamyšleně hladil jednoho z jestřábů po hlavě. Gisborne přikývl. ,,Řekl bych, že se tady zase objevili čarodějky." ,,Čarodějky?" Šerif se rozesmál. ,,Gisborne tak se jim už dávno neříká." Guy jen pokrčil rameny. ,,Co by si navrhoval?" ,,No...Najít,zatknout, upálit?" Znovu se ušklíbl, čímž odhalil jeho hnusné zuby. Gisborne se usmál. ,,Jak si přeješ."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama