7. Jsme v nebi?

22. června 2008 v 20:21 | Rouge
,,Já nikam nejedu!" Yuki práskla s dveřmi svého pokoje a rychle zamkla. Rouge jenom protočila panenky. ,,Ona vážně nepude..." Charlotte máchla rukou. ,,Ale jo pude...Stačí jí jenom nějak vypudit." Dívka zvedla obočí. ,,Jak to víš?" Párkrát zamrkala a konvice s vodou se sama postavila na ohřívač. Char jen protočila panenky a znovu se otočila ke dveřím. ,,YUKI NOTAK! Rouge taky jede..."

Kamarádka už se nadechovala, že něco řekne, ale nakonec jen nezúčastněně pokrčila rameny a pokračovala v přípravě kafe. ,,Jak chceš!" Dívka udělala krok dozadu, z hluboka se nadechla a prudce do dveří kopla. Ani se nehly, kdežto Charlotte se se skučením svalila na gauč. Rouge se došourala do křesílka a ustrkla si černé tekutiny. ,,Zrovna se ty dveře naučila používat...To jí je chceš vážně zničit?" ,,No tak pomoc mi!" Dívka jí šálek doslova vytrhla z ruky a čekala co se bude dít dát. Černovláska jenom protočila panenky, zastrčila si pramínek vlasů za ucho a párkrát zatočila ve vzduchu zápěstím, jakoby odemykala. Ozvalo se cvaknutí zámku a dveře se pomalu pootevřeli. Elfka naštvaně vyšla ven. ,,Dobrá dobrá..." Brunetce se rozzářili očka. ,,Vážně?!" Jenom přikývla. ,,Kdy se jede?" ,,Pozítří..." Odpověděla jí Rouge a znovu se zmocnila svého latté. Yuki se ušklíbla. ,,Tak to abysme začali balit." Charlotte zavrtěla hlavou. ,,Budeme tam jenom týden." ,,No a?" Spilenecky mrkla na Rouge. Ironicky našpulila pusu jako kačer. ,,Už vím co si vemu na sebe."
Ty dva dny uplynuly jako voda. Možná proto, že se neučilo, protože si každý balil věci, aby mohl jet domů. Rouge naskládala poslední potřebné věci do malé brašny a rozloučila se se svým pokojíčkem. Schody brala po dvouch. ,,Já už můžu!" Vítězoslavně křičela po celém domě. Charlotte si jí změřila pohledem. ,,Já už můžu půl hodiny, tak tady nemachruj!" Rouge se rozesmála na celé kolo. ,,Prosimtě kde si to slovo sebrala." Dívka nepřítomně pokrčila rameny. ,,Bylo to napsaný na tom dílku cosi mi dala....A mimochodem...Co to máš na sobě?!" Černovláska se na sebe podívala do zrcadla. Trochu potrhané dříny přidržoval černý pásek s cvočky. Přes modré tílko měla ledabyle hozenou mikinu se Snoopym a tkaničky u jejích černých Conversek spíše trčeli místo toho, aby byly řádně zavázané. Rou se šibalsky ušklíbla. ,,To se unás nosí...Spíš co máš ty na sobě?!" Uzákala na jezdecké kalhoty a červené boxerské tílko, které určitě nebylo Charlottino. ,,To se u vás přece nosí." Vyplázla jazyk a zaplula zpátky do kuchyně. Rouge si jenom sama pro sebe zavrtěla hlavou a zaklepala na Yukiny dveře. ,,Můžem draku?" Elfka během pár vteřin vylezla i s batohem, který se jí neposedně vrtěl na zádech. ,,Jasně bejku." Obě se rozesmáli a zahákli se do sebe. ,,Abych nežárlila!" Charlotte vztekle našpulila pusu, ale to už jí dívky táhli ven z domu.
,,Jak se tam vůbec dostanem?" Rouge zoufale kmitala očima po městečku, kde se sotva dalo projít. ,,No..." Yuki se porbala na hlavě. ,,Nejspíš přívěskama..." ,,Nejspíš?" Charlotte si jí změříla od hlavy až k patě. Dívka jenom protočila panenkami. ,,Zkusit to můžem..." Do dvou prstů sevřela stříbrné sluníčko, které se jí houpalo na řetízku. Zavřela oči jakoby se chtěla soustředit, ale v tom hluku to šlo jen těžko. ,,Locksley!" Nestalo se nic. Elfka opatrně otevřela oči. ,,Nic?" Nechápavě se podívala na Charlotte a pak na Rouge. Ta jenom zavrtěla hlavou. ,,Neměli bysme se někoho zeptat?" ,,Kam chcete dámy?" Nad nima se tyčil troll. Křivé zuby mu nechutně trčeli z huby a kolem hlavy mu lítalo pár much. Char si dala ruku před pusu a spolkla zvratky, které se jí draly do krku. ,,Ke mě domů..." Jenom se ušklíbl. ,,Tak proč to neřeknete hned!" Šáhl do kapsy a hned ruku zase vytáhl. Z dlaně se mu pomalu sypal jakýsi prášek. Pomalu vzrůstal v obří oblak, až nakonec všechny tři dívky pohltil.
,,Jsme v nebi?" Rouge vykašlávala zrnka prachu a snažila se rukama rozfoukat ten dým. Charlotte zamžourala očima a vydala se pomalu vpřed. Yuki klusala poslušně zaní a Rou zůstala stát jako tvrdé Y. Brunetka se usmála. ,,Nejsme v nebi...Ale v Locksley!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama